İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Cumhurbaşkanlığı Spor Kulübü Nedir?
Trendlerdeki Yazı

Cumhurbaşkanlığı Spor Kulübü Nedir?

Cumhurbaşkanlığı spor kulübü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla bugün resmen kuruldu. Takım, Ankara 2. Amatör liginde futbol oynamaya başlayacak.

Cumhurbaşkanlığı Spor Kulübü Nedir?

Cumhurbaşkanlığı spor kulübü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla bugün resmen kuruldu. Takım, Ankara 2. Amatör liginde futbol oynamaya başlayacak.

Takım, Ankara amatör kulüpler kura çekilişine katıldı ve oynayacağı lig Ankara 2. Amatör Lig 4. Grup olarak belirlendi.

Cumhurbaşkanlığı Spor Kulübü

Türkiye tarihinde Cumhurbaşkanlığı’na bağlı bir futbol takımı da böylece futbol hayatına başlamış oldu. En çok merak edilen soru ise takımın başarılı olup olamayacağı. Bunu elbette zaman gösterecek ama Cumhurbaşkanlığı’na bağlı bir takımın kısa sürede yükseleceği de bu alanda uzman kişiler tarafından belirtilmekte.

Ankara 2. Amatör Lig 4. Grup

Takımın Renkleri Ve Logosu

Takımın renklerinin Kırmızı, Beyaz ve Turkuaz olacağı belirtilen bilgiler arasında. Cumhurbaşkanlığı armasının formalarda kullanılıp kullanılmayacağı ise şu an için bilinmiyor. Takım, idmanlarını Beştepe’deki Külliyede yapacak, maçlarını ise Sincan stadında oynayacak.

Sincan Stadı

Takımın Kadrosu Kimlerden Oluşacak?

Takımın kadrosunun, Külliye çalışanlarından oluşacağı söylense de, yakın zamanda takıma büyük takımların genç kadrolarından futbolcular alınarak takımın hızlı bir şekilde yükseltilmesi bekleniyor.

9.9110
9.9Ortalama Puan
Yazı Hakkında

  • Güncel
    9.8
  • Doğrulanmış Haber
    10
Yorum Yap

Yorum Yap