İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Bu Yaza Damgasını Vuracak Bikini Modelleri

Bu Yaza Damgasını Vuracak Bikini Modelleri

Bu Yaza Damgasını Vuracak Bikini Modelleri

2018 yaz sezonunda yer alan son trend bikini modellerinin renklerini ve formlarını merak ediyorsanız bu içerikten faydalanabilirsiniz.

Her sezonun mayo ve bikini modelleri bayanlar için büyük bir merakla karşılanmaktadır. Öte yandan kum saati formuna sahip olan formda bayanlar, her zaman vücut kıvrımlarını ortaya çıkarmak adına bikinileri tercih eder. Bu sezon ise bikini modelleri ipli, tokalı ve volanlı formlarıyla ön plana çıkıyor.

Bu yaz omuzlarda- kollarda – askı kısımlarında, yaka kısımlarında bikinilerde bile aynı albise ve bluzlerde olduğu kadar volan trendi hakim. Yine volanlardan daha ince kalınlıklardaki şeritler halinde de fır fır detayları bikinilerde göze çarpıyor.

Hatta kimi bikinilerin üst parçaları tamamıyle kalın bir volan şeridinden oluşmakta. Eğer elbise ya da bluzlerde volan kullanmayı seviyorsanız bikininizi de bu şekilde tercih edebilirsiniz. Elbiseyi andıran volanlı bikiniler görkem ve sempatiklik yaratıyorken, iplerse bikinilerle seksi görüntüler vermek isteyen bayanların en büyük destekçisi olacak bu sezon.  Yine yatak odalarının fantezi unsuru olan romantik bayanların asla vaz geçemeyeceği dantel detayları da bu yıl bikinilerin her yanında var adeta.

Yine retro esintilerini de 2018 mayo ve bikini modellerinde görebiliyoruz. Örneğin seksenleri anımsatan farklı puantiye desenleri, yüksek bel bikiniler, çizgili – mavi – beyaz denizci efektleri de bikinilerde bol bol var. Bağcıklı bikini modelleriyse bikinilere hem sempati kazandırırken aynı oranda da korse tadında bir seksepalite katıyor.

Eğer vücudunuza güveniyorsanız bu yaz için kesinlikle seksepalite kokan bu ipli bikini modellerinden alıp dolabınıza bir tane atmalısınız. Üstelik bu yıl ipler tek kat da değil… Üst üste kat – kat dizilen ipler, mayo ya da bikinilerin üzerinde adeta dans ediyor desek yeridir. İplerin yanı sıra diagonal çizgiler, transparan pencereler, ilginç ve eğlenceli baskılar (örneğin yaşam çiçeği baskıları) bikinileri çok ilginç kılıyor.

Ayrıca çizgi, mayo ve bikinilerde bu senenin öne çıkan trendlerinden. Üstelik bu çizgi baskılarını kullanarak göz yanılsamalarına neden olabilir ve kendinizi çok daha zayıf aynı zamanda formda gösterebilirsiniz. Çapraz çizgilere sahip bikinilerle dikkati başka yerlere çekebilir ya da çizgilerle vücudunuzu konturleyebilirsiniz.

Ya çiçek  desenlerine ne demeli? Biliyorsunuz ki çiçeksiz bir yaz ve çiçek desensiz bir bikini trendi de düşünülemez. İşte buna paralel olarak da çiçek motiflerinin süslediği mayolar yine denizlerde ve plajlarda cirit atacak. Hatta bununda ötesinde HD çiçekler yani aplike işlemeleri de mayo ve bikinilerin üzerinde cirit atıyor.

Yine geometrik pencerelerde mayo ve bikinileri hem eğlenceli hem de seksi kılan hareketliliklerden…  Hatta bu geometrik pencereler transparan tüllerle örtülü bile olabiliyor. Bu senenin güzel trenlerinden biri de mayolardaki neon ve parlak renkler. Işıltılı mayoları seviyorsanız neon ya da metalik renklilerinden satın almalısınız. Yine tahta ve metalik tokalı  mayo – bikini modelleri de göz okşuyor. Kemerli şık bikini modelleri ise yılın bombası olarak gösteriliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap